1398/06/03
تعداد بازدید: 3621 نفر
محمود رضا طاهری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صدور گواهی ادورای از دو سال گذشته شروع و امسال اجباری شده است، تاکنون ۱۰ درصد از دستگاه های دولتی و مراکز عمومی توانسته اند این گواهی را دریافت کنند.
وی افزود: به دلیل استفاده روزانه شهروندان از این آسانسورها، هشدارها داده شده است تا به سرعت دستگاه ها و مراکز عمومی نسبت به دریافت این گواهی اقدام کنند.
مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره به این که حدود یک هزار آسانسور در دستگاه های دولتی تهران وجود دارد گفت: دو سال گذشته از همه این دستگاه ها بازدید شد ضمن این که امسال نیز این تعداد دستگاه باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی گفت: همچنین سال گذشته ۸۰۰ دستگاه آسانسور در ۱۵۰ مراکز درمانی و بیمارستانی مورد کنترل قرار گرفت که امسال نیز بررسی ها ادامه دارد.
طاهری از پلمب ۵۰ مورد آسانسور در امسال خبر داد و گفت: این تعداد آسانسور باید رفع ایراد کرده و به چرخه فعالیت بازگردند.
وی خاطر نشان کرد: امسال گواهی ایمنی آسانسور برای ساختمان های تازه تاسیس صادر شد.نظرات کاربران
موردی جهت نمایش یافت نشد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
نظر:
   
   
   

تماس با شرکت نمادبر

تلفن:
98-21-86084529+
98-9123118379+

Facebook Google+ Twiter
Google+ Facebook Twiter

درباره ما

آسانسور نمادبر N.B.T در سال 1380 فعالیت خود را در زمینه تامین ، نصب ، تجهیز و نگهداری انواع آسانسور و پله برقی فول پکیج آغاز نمود. همگام شدن با دانش روز جهان ، استفاده از پرسنل فنی مجرب و همکاری با تولید کنندگان بزرگ اروپایی اهدافی بود که N.B.T از همان آغاز آنها را در دستور کار خود قرار داد. اکنون شرکت نمادبر تهران ارایه دهنده پکیج های آلمانی ENSI در ایران می باشد که آسانسورها و پله برقی هایی با تکنولوژی و قابلیت بالا را به کارفرمایان محترم عرضه می نماید.

Facebook Google Plus Twitter